top of page
  • volkanbicr

Fingersaver ile çalışma ortamınızdaki parmak yaralanmalarını engelleyin.

İngiliz firması SEP tarafından üretilen fingersaver parmak koruyucu aparat ile çalışma ortamınızdaki kaza riskini ortadan kaldırın.


Fingersaver, el ve parmaklara eşdeğer bir araç desteği sunmayı amaçlamaktadır; tasarımı, somun ve cıvatalarda büyük anahtarların kullanıldığı tipik uygulamalarda ve kullanımlarda dikkatlice düşünülmüş ve test edilmiştir.

Fingersaver'ın yapım malzemeleri hafif olacak ve kullanılan aleti desteklemek ve serbest bırakmak için hızlı ve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır; Düşürülürse Fingersaver kullanan bir kullanıcının kolayca yaralaması olası değildir.

Fingersaver'ın yanında satın alabileceğiniz bir lanyard bulunmaktadır. 1 m uzunluğundadır ve yüksekte çalışırken yere düşmelerini önlemek için el aletlerine takılabilen parlak turuncu sert emniyet kemeri dokuma malzemesinden yapılmıştır.

Ayrıca FingerSaver, çekiç darbesinden kaynaklanan doğrudan şoku ve titreşimi emer ve sıcak ekipmandan daha rahat bir mesafe sunar.

Malzemeler, ozona ve atmosferik yaşlanmaya dayanıklı olacak şekilde seçilmiş ve geliştirilmiştir ve ayrıca çok sayıda kirleticiye karşı dirençlidir.


Neden FingerSaver'ı Kullanmalısınız?


  • Eksik parmaklarınız olduğunu hayal edin?

  • Kendinize neden olabileceğiniz acıyı ve hasarı hayal edin?

  • Kendi ayakkabı bağlarınızı bağlayamadığınızı hayal edin?

  • Adınızı yazamadığınızı ve imzalayamadığınızı hayal edin?

  • Yukarıdakilerin TÜMÜNÜ  ve daha nicelerini önlemek istersiniz. Bunu size sunabilecek en iyi ve en etkili malzeme FINGERSAVER.


1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Üsten Basmalı Solvent Kabı 0,5 Lt

Justrite 10008 Plunger 0,5 Litre Basmali Tulumba Kap Yeni “akıllı tulumba” sistemi, işletme içindeki iş akışınıza yardımcı olur. Kimyasal dirençli Ryton® ile pirinçten yapılan pompanın alt kısmı, kabı

Comments


bottom of page