top of page

Poly IBC Spill Pallet

20210830102722451_edited.png

Özellikler


1. Palet, kimyasalın ikincil sızdırmaz depolaması için kullanılır.
kaplar dağıtılırken veya saklanırken sıçramayı veya sızıntıyı önler. Bu ürün özellikle IBC kare kimyasal tanklarının sızıntı tedavisi için kullanılır ve orta büyüklükteki kapların dökülmesini önlemek için uygundur.

2. Ürün, orta büyüklükteki kapların çoğunun sızdırmaz şekilde paketlenmesi, depolanması ve taşınması için uygundur.

3. Ürün %100 polietilenden üretilmiş olup, dikişsiz yapıya sahiptir güvenilirdir.

4. Ürün, 298 galon (1130 L) büyük bir kapasiteye sahiptir.

5. Ürün asit-alkali, korozyon ve hava kalitesine sahiptir.

6. Palet sağlam ve dayanıklıdır. Güçlendirilmiş kıvrılmış tasarımı ile
Kenar, çarpışmayı ve çatlamayı önleyebilen daha yüksek dayanıklılığa sahiptir.

7. Ürün, sökülebilir ve temizlik ve nakliye için kolay olan kaymaz ve sızdırmaz ızgaralarla donatılmıştır.

8. Paletin ortasında ve paletin alt kısmında destekler bulunmaktadır.
9. İstiflenebilir palet tasarımı, depolama alanını ve nakliye maliyetlerini azaltır.

10. Ürünün alt kısmında 4 yönden forklift ve transpalet ile taşınabilen forklift yuvaları vardır, bu da nakliyeyi kolay ve hızlı hale getirir.

11. Ürün, EPA 40 CFR264.175 standartları ve NPDES düzenlemelerine uygundur.

IBC-Poly-Spill-Pallet-SPP105-_edited.png

Dikkat

1. Lütfen yükün tüm ızgara yüzeyi boyunca rendenin etrafına eşit olarak dağıldığından emin olun. Yük eşit olarak dağılmamışsa, ızgara ile ağırlık arasına ahşap bir destek veya yeterli mukavemete sahip ahşap bir levha yerleştirilmesi tavsiye edilir.

2. IBC tamburu veya ızgaradaki diğer yükler ile paletin etrafında hareket etmeyin.

3. Palette sıvı olduğunda, lütfen sıvıyı zamanında başka bir uygun kaba aktarın.

4. Paleti ve ızgaraları düzenli olarak temizleyin.

5. Dikkatli kullanın. Şiddetli kullanım ve çarpışmalar yasaktır.

Talimatlar
1. Gereksinimlere göre uygun bir düz yer veya yerleşim seçin.
2. Destekleri paletin ortasına yerleştirin.
3. Kaydırmaz ızgaraları yerleştirin ve alt desteklerin ızgaraların kenarlarının ortasını tam olarak desteklediğinden emin olun.

Poly Spill Deck(Single Drum)

20210303170206976.png
20210303170213945.png

Poli dökülme güvertesi paletten daha alçaktır, böylece yerden tasarruf sağlar, güvenliği, verimliliği arttırır ve petrol varillerinin ve kimyasal varillerin taşınmasını kolaylaştırır.

Genellikle poli dökülme güvertesi, bu tür kapları aktarmak yerine petrol varilleri, kimyasal variller vb. Depolamak için kullanılır.

Bir atölyeye kurulduğunda, dökülme platformu çeşitli işlemler (petrol çıkarma, doldurma ve ayırma vb.) için bir platform olarak kullanılabilir. Aynı ızgara ve tahliye delikleriyle donatılmıştır.

İstikrarlı ve güvenilir bir iş istasyonu oluşturmak için çeşitli çalışma alanlarına monte edilebilir.

Kimyasal Sızıntı Önleme ve Kontrol

● Daha kalın yan bordür ve merkezi yük taşıma yapısı çok güçlüdür ve tam dolu petrol varillerini, kimyasal varilleri ve diğer saklama kaplarını ve ekipmanlarını sıkıca taşıyabilir.
● Polietilen malzeme, anti-UV, anti-pas, anti-korozyon, çoğu kimyasal için uygundur.
● Turuncu kaymaz ızgaralar, tam yükte yırtılmaz ve ızgaralar çıkarılabilir, sıvı dökülmesinin hızlı tedavisi için kolaydır.

● Kaymayı ve düşmeyi önlemek için zemini kuru tutmaya yardımcı olur.
● Tüm sheng damlama tepsisi ve platformları iç içe istiflenebilir, yağ varillerinin ve kimyasal varillerin düzenli depolanmasını ve sızıntının önlenmesini sağlar.
● ABD Çevre Koruma Ajansı'nın (EPA) EPA 40 CFR 264.175 düzenlemeleri ve Dökülmeyi Önleme düzenlemeleri ile uyumlu
ve Kontrol Yasası (SPCC) ve ABD NPDES.

Spill-Prevention-Containment-and-Control-Emergency-Treatment-for-Chemical-Spills-Overpack-

Modular PE Spill Decks

SYSBEL tarafından üretilen PE dökülme platformları, hassas kalıplarla HDPE enjeksiyonla kalıplanmıştır ve bu nedenle sağlam ve güvenilirdir. PE güverteler, asitler, alkaliler ve diğer yüksek derecede aşındırıcı maddeler dahil olmak üzere çoğu kimyasalın sızmasını önleyebilir, böylece petrol varillerini, kimyasal varillerini ve diğer kapları depolamak için daha uygun hale getirir.


PE güverteleri, ilgili EPA ve her ülkenin standartlarına uygundur. Normal kullanım sırasında su ortamı ve toprak kirliliği riskini kapsamlı bir şekilde azaltarak çevrenin korunmasına katkıda bulunurlar.


Güçlendirilmiş yapı tasarımını benimseyen dökülme güverteleri, yüksek yük taşıma kapasitesi, yüksek güvenlik ve yüksek stabilite ile öne çıkar. Döşemeler, çevredeki ızgaraları doğru bir şekilde kısıtlar, böylece ızgaraların kolay takılmasını, çıkarılmasını ve temizlenmesini kolaylaştırır. Bu arada, PE güverte ızgaraları son derece sağlam ve korozyona dayanıklıdır ve yüzey sürtünmesini etkin bir şekilde arttırmak için yüzey pürüzlendirmesinden geçmiştir, böylece tamburların dengeli depolanmasını sağlar.

Raporlara göre, ızgaralardaki delikler, doldurma, alt paketleme veya depolama sırasında olası kazara tehlikeli kimyasal sıçramasını etkili bir şekilde önleyebilir.


Güverteler, müşterinin işlemlerini kolaylaştırmak için boyuna 550 mm ve 650 mm genişliğinde çatal ceplerine sahiptir. Dört tarafta istifleme kısıtlamaları ile birden fazla güverte, nakliye için doğru bir şekilde istiflenebilir ve paketlenebilir; bu, yalnızca forkliftle aktarımı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yerden ve nakliye maliyetlerinden mümkün olduğunca tasarruf sağlar.


Palet üzerinde boşaltma deliği için ayrılmış yer vardır, burada delik açılabilir ve yerel yasalara göre tahliye vanası kurulabilir, bu da müşterilerin kullanmasını kolaylaştırır.

Modular-PE-Spill-Decks-Spill-Containers-Spill-Prevention-Spill-Containment-SPP101-2-_edite
indir (1).jpeg

Ürün Özellikleri:
1. EPA, SPCC ve NPDES standartları ve düzenlemelerinin gerekliliklerine uyun.
2. Yüksek mukavemet, güvenilirlik, yük taşıma kapasitesi, güvenlik ve stabilite özelliklerine sahip HDPE enjeksiyon kalıplı PE dökülme güverteleri, çeşitli kapların depolanması için uygundur.
3. PE korozyona dayanıklı olduğundan, kimyasalların, pillerin ve diğer tehlikeli maddelerin depolanması için yağ varilleri ve kaplarının depolanmasında ve olası kimyasal sızıntıların neden olabileceği tehlikelerin önlenmesinde kullanılabilir.
4. Kusursuz yapı tasarımı sızıntıyı ortadan kaldırır ve 70 GAL sıvının tam sızıntısını karşılayabilir.
5. Kurulumu, çıkarılması ve temizlenmesi kolaydır.
6. Taşımayı kolaylaştırmak için altta çatal cepleri vardır.

Ekran Resmi 2022-06-08 16.34.52.png

Kurulum ve kullanım için önlemler
1.Ateşten uzak, iyi havalandırılmış ve pürüzsüz bir yere kurun.
2. Çalışan korumasını uygulayın.
3. Taşıma ve kullanım sırasında atma veya çarpma yok.
4. Güverte miktarını, depolanacak konteyner(ler)in boyutuna göre ayarlayın.
5. Ürün esas olarak kovaları taşımak için tasarlanmıştır ve kaplar, yerel stresin yoğunlaşmasını önleyecek şekilde yerleştirilmelidir veya
güverte bölme panosunun kazara hasar görmesine neden olabilir
6. Paletin yük taşıma kapasitesi, palet yatay bir düzlemde ayarlanmış olarak güvertelere eşit ve yatay olarak yerleştirilmiş malların maksimum ağırlığını ifade eder.
7. Yalnızca kimyasalların depolanması için tasarlanmıştır, ancak kimyasal kapların taşınması ve devri için değildir.

Poly Spill Pallet(4 Drum)


SYSBEL tarafından üretilen PE dökülme paleti, hassas kalıplarla HDPE enjeksiyonla kalıplanmıştır ve bu nedenle sağlam ve güvenilirdir. PE palet, asitler, alkaliler ve diğer yüksek düzeyde aşındırıcı maddeler de dahil olmak üzere çoğu kimyasalın sızmasını önleyebilir, böylece petrol varillerini, kimyasal varillerini ve diğer kapları depolamak için daha uygun hale getirir.

PE paletler, EPA ve her ülkenin ilgili standartlarına uygundur. Normal kullanım sırasında su ortamı ve toprak kirliliği riskini kapsamlı bir şekilde azaltarak çevrenin korunmasına katkıda bulunurlar.


Güçlendirilmiş yapı tasarımını benimseyen dökülme güvertesi, yüksek yük taşıma kapasitesi, yüksek güvenlik ve yüksek stabilite ile öne çıkar. Palet, çevredeki ızgaraları doğru bir şekilde kısıtlar, böylece ızgaraların kolay kurulumunu, çıkarılmasını ve temizlenmesini kolaylaştırır.


Bu arada, PE paletler için ızgaralar oldukça sağlamdır ve korozyona dayanıklıdır ve yüzey sürtünmesini etkin bir şekilde artırmak için yüzey pürüzlendirmesinden geçmiştir, böylece tamburların dengeli depolanmasını sağlar.

Ayrıca, ızgaralardaki delikler, doldurma, alt ambalajlama veya depolama sırasında tehlikeli kimyasalların olası kazara sıçramasını etkili bir şekilde önleyebilir.


Palet, müşterinin işlemlerini kolaylaştırmak için boyuna 550 mm ve 650 mm genişliğinde çatal ceplerine sahiptir. Dört tarafta istifleme kısıtlamaları ile, birden fazla palet, nakliye için doğru bir şekilde istiflenebilir ve paketlenebilir; bu, yalnızca forkliftle aktarımı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yerden ve nakliye maliyetlerinden mümkün olduğunca tasarruf sağlar.


Palet üzerinde boşaltma deliği için ayrılmış yer vardır, burada delik açılabilir ve yerel yasalara göre tahliye vanası kurulabilir, bu da müşterilerin kullanmasını kolaylaştırır.

4_drum_eagle_spill_pallet_A__15135.1580585247.480_edited.png
4drum_edited.png
indir (2)_edited.png

Chemical Spill Prevention and Control

Daha kalın yan bordür ve merkezi yük taşıma yapısı çok güçlüdür ve tam dolu petrol varillerini, kimyasal varilleri ve diğer saklama kaplarını ve ekipmanlarını sıkıca taşıyabilir.
● Polietilen malzeme, anti-UV, anti-pas, anti-korozyon, çoğu kimyasal için uygundur.
● Turuncu kaymaz ızgaralar, tam yükte yırtılmaz ve ızgaralar çıkarılabilir, sıvı dökülmesinin hızlı tedavisi için kolaydır.
● Tepsi forklift kullanabilir, platform sheng iş istasyonuna sızarak büyüyebilir.
● Kaymayı ve düşmeyi önlemek için zemini kuru tutmaya yardımcı olun.
● Tüm sheng damlama tepsisi ve platformları iç içe istiflenebilir, yağ varillerinin ve kimyasal varillerin düzenli depolanmasını ve sızıntının önlenmesini sağlar
● ABD Çevre Koruma Ajansı'nın (EPA) EPA 40 CFR 264.175 düzenlemeleri ve Dökülme Önleme ve Kontrol Yasası (SPCC) ve ABD NPDES düzenlemeleri ile uyumludur.

Ekran Resmi 2022-06-08 16.49.57.png
bottom of page