top of page

FINGERSAVER 3G

fingersaver.png

AURA ENDÜSTRİYEL, FİNGERSAVER TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜDÜR

Ellerinizi veya parmaklarınızı asla yaralanabilecekleri bir alana koymayın !

 

Fingersaver, el ve parmaklara eşdeğer bir araç desteği sunmayı amaçlamaktadır; tasarımı, somun ve cıvatalarda büyük anahtarların kullanıldığı tipik uygulamalarda ve kullanımlarda dikkatlice düşünülmüş ve test edilmiştir.

Fingersaver'ın yapım malzemeleri hafif olacak ve kullanılan aleti desteklemek ve serbest bırakmak için hızlı ve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır; Düşürülürse Fingersaver kullanan bir kullanıcının kolayca yaralaması olası değildir.

Fingersaver'ın yanında satın alabileceğiniz bir lanyard bulunmaktadır. 1 m uzunluğundadır ve yüksekte çalışırken yere düşmelerini önlemek için el aletlerine takılabilen parlak turuncu sert emniyet kemeri dokuma malzemesinden yapılmıştır.

Ayrıca FingerSaver, çekiç darbesinden kaynaklanan doğrudan şoku ve titreşimi emer ve sıcak ekipmandan daha rahat bir mesafe sunar.

Malzemeler, ozona ve atmosferik yaşlanmaya dayanıklı olacak şekilde seçilmiş ve geliştirilmiştir ve ayrıca çok sayıda kirleticiye karşı dirençlidir.

Ekran Resmi 2021-10-07 12_edited.png

 Neden FingerSaver'ı Kullanmalısınız?

  • Eksik parmaklarınız olduğunu hayal edin?

  • Kendinize neden olabileceğiniz acıyı ve hasarı hayal edin?

  • Kendi ayakkabı bağlarınızı bağlayamadığınızı hayal edin?

  • Adınızı yazamadığınızı ve imzalayamadığınızı hayal edin?

  • Yukarıdakilerin TÜMÜNÜ  ve daha nicelerini önlemek istersiniz. Bunu size sunabilecek en iyi ve en etkili malzeme FINGERSAVER.

fingersaver
fingersaver
fingersaver
fingersaver
lanyard_edited.png

Yüksekte çalışmak? Güvenlik İpi satın almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Askı ile, yere düşmelerini önlemek için el aletlerine bağlayabilirsiniz... aşağıdakilerin ciddi şekilde yaralanmasını önlemek için bir zorunluluktur.

 

Teknik Bilgiler

Uzunluk: 1000mm(1m)    Ağırlık: 70g    Renk: Turuncu

fingersaver2.gif
finger-injury-about-1-180x137.jpeg

Amacımız sizi korumaya yardımcı olmaktır

İş gününün sonunda ailenize tek parça halinde eve gitmek çok önemlidir, bu nedenle ellerin ve parmakların güvenliğini düşündüğünüzde FingerSaver'ı düşünün. Güvenlik herkesin bir numaralı önceliğidir ve her zaman öyle olmalıdır.

finger-injury-about-2-180x137_edited.jpg

Risk almayın

Bu güvenlik aracı, darbeli anahtarlar ve hidrolik tork ekipmanı kullanırken parmaklarınızı kırbaç anahtarlarının darbe bölgesinden ve sıkıştırma noktalarından uzaklaştırmanız gerekiyorsa bir zorunluluktur.

Fingersaver nerede ve nasıl kullanılır ?

Fingersaver çalışma ortamlarınızda elle yaptığınız tüm işlerde sizi korumak için tasarlanmıştır. Kullanımı çalıştığınız ortama göre uyarlanabilir. Size kullanımını daha net anlatabilmek adına örnek kısa bir video sunmak isteriz.

fingersaver parmak koruyucu

Lütfen Dikkat: FingerSaver'ı kullanırken, TÜM standart güvenlik kıyafetlerinin ve kişisel koruyucu ekipmanların kullanımının her zaman muhafaza edilmesi gerektiğini unutmayın.

 

Lanyard  kullanılmasını öneririz; mümkünse doğrudan anahtara veya alete takılır.

1647875217387.jpeg

Fingersaver Türkiye stoklarına geldiğinden beri değerli iş güvenliği uzmanlarımız tarafından beğeniyle karşılandı.

Fingersaver'a olan ilginiz için teşekkürler.

İş ortamınızda güvenliğinizi riske atmayın , ürün İngiltere menşeili SEP firmasına aittir ve ülkemizdeki tek yetkili distribütörü Aura Endüstriyeldir. Aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz ;

https://www.fingersaver.co.uk/distributors/information#europe

bottom of page